Make your own free website on Tripod.com

Rijtjesborrel

Home Nieuws Rijtjesborrel Kalender Melen

Hoe wat en waar

Clubgenoot Telefoonnummer Emailadres Partner adres
Marijn Bakker 0118-412153
06-18512862
marijn.bakker@schelde.com   Koudenhoek 12
4381 AC Vlissingen
Rogier Brans (599) 5201090 rogierbrans@hotmail.com Kannika Brans -  Namwiset Yellowbird Road 5a
Pointe Blanche,
St. Maarten N.A.
Bob van de Burgt 015-2135659
06-24515132
bob.van.de.burgt@cmg.nl

karin.bob@wanadoo.nl

Karin vd Burgt - Boekbinder Gaardenierstraat 6
2645 JA Delfgauw
Marcel Doup 662618 7701
66 78164417
mrdoup@zonnet.nl
doup@ssltbivdc.com
Mirela Tudor-Doup 150 soi Charoen Pohn 1, apartment A3
Pahonyothin soi 11
Phaya thai, 10400 Bangkok
Thailand
Freek van Essen 030-2341466 Caroline van Essen - de Ruijter H. Copijnlaan 11
3571 VG Utrecht
Vincent van Gool 015-2190543
078-6969853
v.c.vangool@boskalis.nl Annemijn van Gool -  Cramer Van Heemstrastraat 20
2613 CE
Huub Halsema
Lotty Halsema-Nijdeken
Remko Hulst 06-24203509
071-5138137
levendaal175@zonnet.nl
Astrid de Boer Levendaal 175a, 
2311 JK, Leiden
Adriaan Melse 076-5152561 melse.a@pg.com Marcella Tabeling Tulpenstraat 59 
4818 GT Breda
Cars van Rhee 06-28995365
reverhea@hotmail.com Snipstraat 17bis
3582 TD
Joop Rook 036-5220934 jerovision@cs.nl Laura Rook - Zwart Harderwijkoever 138
1324  HG   Almere
Bastiaan Ruijg 06-24674064
070-3833470

bsruijg@zonnet.nl
Kirsten Borger Van den Boschstraat 292
2595 AH  Den Haag
August Runge 070-3927230
06-47860619
acr@VanOord.com Thera Runge - van de Grampel Reinkenstraat 63
2517 CR  Den Haag
Paul Saraber 070 3920804
06 18089345
paul.saraber@logicacmg.com Esther Saraber - Rijkeboer Stuyvesantstraat 295
2593 GJ Den Haag
Willem Scalongne 06-22416667
015-2138441
sca@syntens.nl Mariska Kleijsen Schenkkade 295
2595 AZ Den Haag
Toon Sturm 06-51338176 asturmhe@cs.com ? R.J.H. Fortuynstraat 25
1019 WJ Amsterdam
Donald Vaessen  
 06-24705726
d_vaessen@hotmail.com Karen Koenders Duinmeierij 60
2264 LD  Leidschendam
Bram Vogelaar 030-2734 009
bram.vogelaar@xs4all.nl Lianne Vogelaar Beije Klaverstraat 50
3572 VE Utrecht
Victor Vreeken 020-3622671
046-4766879
06-53596418
victor.vreeken@dsm.com Mr. P.N. Arntzeniusweg 51 
1098 GL Amsterdam